KURUMSAL

 

Ars Monello yenidoğanlar ve bebekler için kıyafetler, düşük kaliteli materyallerden ve kalitesiz dikimden kesinlikle kaçınmaktadır. Hiç bir sevgidolu anne kendi çocuğuna sentetik ve düşük kalitede giysi almaz. Vizyonumuz ve başarımızın anahtarı da çocuklara olan sevgimizde saklıdır.

 

"ARS Monello" firması, büyük enerji barındıran ve yaratıcılığına ilham veren şehirler güzeli Bursa'nın merkezinde bulunan, hızla gelişen, genç ve dinamik bir şirkettir. şirketin personel kadrosu tam bir takım olup enerjik ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır: bünyemizde satış ve yönetim kadroları haricinde tasarımcı arkadaşlar, kumaş teknologları, dikim ustaları çalışmaktadır.

şirketimizin her çalışanının, firmamızın gelişimini hedefleyerek ve bunun yanısıra birer anne veya baba olarak, tasarımlar geliştirme, ürün çeşitliği konusunda fikirler yürütme ve böylece katkıda bulunabilme olanağı mevcuttur. Her ay çeşitli güzel renkli kumaşlardan yapılmış, aralarında uygunluk arz eden ve birlikte tamamlanmış koleksiyonlar oluşturan yeni güzel modelleri ürün çeşitliliğimize eklemi? bulunmaktayız.

Ne Yapıyoruz;

Bizler "ARS Monello" şirketimiz bünyesinde, sıfır ile iki yaş arasındaki bebekler için giyim tasarımı yapıyor, koleksiyonlar oluşturuyor, akabinde özenle dikim yapıp müşterilere sunmuş bulunuyoruz. "ARS Monello" ürünleri, dikkatle gerçekleştirilen ve üretim sürecinde somutlayan zengin hayalgücü ve ilham?n kaliteyle birleşmesinin meyvesidir. Elimizde yenidoğanlar için setlerin, farklı sezonlara uygun çeşitli bebek kıyafetlerinin, takımların çok büyük bir seçim yelpazemiz var."Baby Bibs" markamızla bebe önlük ve alt açma ürünlerimizde mevcuttur.

Kalite Anlayışımız;

• Güler yüzlü hizmet
• Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetler
• Sorunsuz ve zamanında teslimat
• Müşteri şikayet ve isteklerinde hızlı en iyi çözümü üretmek
• Müşterilere en iyi ödeme koşullarını sağlamak